Tagastamine

Avaldus kauba tagastamiseks

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ees- ja perekonnanimi
Nimetus
Tagastamise põhjus
Kas kaup on avamata, kahjustamata ja originaalpakendis?
Kinnitan, et olen Müügitingimused läbi lugenud.

Taganemisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
 2. Tagastatav toode peab olema avamata, kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.
 3. Tooted ei kuulu tagastamisele,:
  1. mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (näo- ja kehahooldusvahendid, šampoonid, kosmeetika) 
  2. mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt (dekanteeritud parfüüm, parfüümi jääk originaalpakendis)
  3. mille kasutamist või mittekasutamist ei ole võimalik kontrollida. Tooted, mille säilivusajad sõltuvad toote avamisajast.
 4. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 5. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 6. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 7. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 8. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (vale või defektiga asi, vale suurus ja/või kogus).
 9. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 10. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 11. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.
 12. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 13. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.